Головна Інститут Новини Про Постанову бюро Президії Національної академії аграрних наук Укаїни

Про Постанову бюро Президії Національної академії аграрних наук Укаїни

18 жовтня 2017 року на бюро Президії Національної академії аграрних наук України було заслухано та обговорено доповідь директора Інженерно-технологічного інституту "Біотехніка" НААН Крутякової В.І. "Стан та перспективи виробництва засобів біологізації землеробства в Україні". Бюро Президії НААН зазначило, що виробництво і використання біологічних засобів рослин є одним із основних інструментів переходу до органічного та екологічного землеробства.

Бюро Президії НААН постановило:

1. Діяльність Інженерно-технологічного інституту "Біотехніка" НААН з питань інженерного та технологічного забезпечення виробництва засобів біологізації землеробства, зокрема біологічних засобів захисту рослин, визнати задовільною.

2. Доручено до 1 червня 2018 року Інженерно-технологічному інституту "Біотехніка" НААН підготувати пропозиції щодо створення на власній базі інформаційно-навчального центру з питань біотехнологічних систем виробництва і застосування засобів біологізації землеробства в рамках реалізації проекту транскордоного співробітництва "Зміцнення регіональних можливостей застосування екологічно чистих технологій інтегрованого захисту рослин"