Головна Інститут Новини 31 травня 2014 року, на 58 році життя передчасно пішов з життя Білоусов Юрій Валентинович
Фотографії

31 травня 2014 року, на 58 році життя передчасно пішов з життя Білоусов Юрій Валентинович

31 травня 2014 року, на 58 році життя передчасно пішов з життя заступник директора з наукової роботи Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка» Національної Академії Аграрних Наук України, кандидат біологічних наук

Білоусов Юрій Валентинович

Народився 1 травня 1957 р. в смт Біловодськ, Луганської обл. Білоусов Юрій Валентинович закінчив Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1979 р. з червоним дипломом. Після закінчення університету Білоусов Ю.В. був прийнятий на роботу до Всесоюзного Інституту біологічних методів захисту рослин. Навчався в аспірантурі Санкт-Петербурзького аграрного університету. Захистив дисертацію на тему «Масове розведення та ефективність застосування афідофагів на троянді в закритому ґрунті» та отримав науковий ступінь – кандидат біологічних наук. Працював завідуючим відділу захисту рослин ІСГ Причорномор’я НААН.
З 1996 року Білоусов Ю.В. працював в Інженерно-технологічному інституті «Біотехніка» НААН.
З ним ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом всього життя наполегливо і послідовно працювала над розвитком промислової ентомології.
Інноваційна діяльність є пріоритетом у роботі Ю.В. Білоусова. Під його керівництвом в ІТІ «Біотехніка» НААН розроблено обладнання для виробництва акароентомофагів закритого ґрунту та звичайної золотоочки. Комплекти обладнання пройшли державне випробовування та користуються попитом як в Україні, так й за її межами.
Життєвий шлях Юрія Валентиновича - зразок людської гідності, працелюбності, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми.
Широко відомий в наукових кругах, знаний ентузіаст своєї справи, назавжди залишиться одним з найкращих фахівців з теорії та методики промислової ентомології.
Інститут втратив справжнього педагога, мудрого керівника і великого оптиміста.
Співробітники Інженерно-технологічного інстітуту «Біотехніка» Національної Академії Аграрних Наук України у глибокій скорботі розділяє біль та гіркоту втрати з родиною покійного.
Пам'ять про Юрія Валентиновича, як про добру, чуйну людину, яка вміла підбадьорити, зарядити своєю енергією, назавжди збережеться в наших серцях.

Світла пам'ять, вічна пам'ять...